הכל על תחליפי סיאליס

אף אחד מאיתנו לא משתגע על נטילת תרופות. הן מלאות בתופעות לוואי ולעתים קרובות ידוע שהן מטפלות בסימפטום במקום בבעיה. כתוצאה מכך, הולך ומתקבע ענף הרפואה הטבעית כמישור טיפולי מוצלח ויעיל, בייחוד לסובלים מבעיות אין אונות, אימפוטנציה או זקפה חלקית. אם עד היום ידעתם רק על קיומו של הסיאליס במרשם – זה הזמן לדעת הכל על תחליפי סיאליס שיפטרו אתכם מתופעות הלוואי וחידושי המרשם המביכים, יסייעו לכם באופן מועיל וידידותי לגופכם וכמובן יעניקו את אותו אפקט כך שתוכלו ליהנות מחיי מין איכותיים ועשירים.

מהו סיאליס?

סיאליס (טאדאלאפיל) כמו “הקולגות” המוכרות ויאגרה ולויטרה, פועל על פי שיטה שבה מורחבים כלי הדם שבפין. למעשה באמצעות נטילת התרופה, נגרם עיכוב של האנזים הפעיל פוספודיאסטראז מסוג 5, המרחיב את השריר המצוי בדופן כלי הדם כך שהזרימה אל הפין תתבצע באופן מוגבר. הכדור איננו גורם לזקפה מיידית אלא מחולל השפעה אך ורק בזמן הגירוי המיני (תוך 26-30 דקות מרגע נטילת הכדור) ויכול להימשך לטווח ארוך של כ-36 שעות (בהתאם למינון שנלקח), מה שמאפשר מין חופשי וספונטני לטווח שעות ארוך ומספר מפגשים מיניים רבים לאורך שעות הפעילות. אם נטילת הכדור מתבצעת באופן יומיומי, היא מטפלת גם בבעיות ותופעות רפואיות שונות כמו גידול שפיר בערמונית ובעיות קבועות בהשגת זקפה מלאה. 

מכיוון שהסיאליס הוא תרופה כימיקלית לכל דבר ועניין, הוא אסור בשימוש יחד עם תרופות נוספות המרחיבות כלי דם (בעיקר אלה שמטפלות בבעיות בלחץ דם גבוה), כאשר קיימת בעיה לבבית או התרחש אירוע מוחי בחודשים האחרונים, במצבים של תעוקת לב, הפרעות קצב, או אובדן ראיה (NAION). כמו כן, הסיאליס אסור במרשם לצעירים מתחת לגיל 18. 

כמו כן, בוודאי לא ידעתם שאת הסיאליס ניתן לקחת ללא כל קשר לארוחה הקרובה, אך נאסר על שתיית מיץ אשכוליות בעת נטילת הכדור. בנוסף, אם התרופה נועדה לטפל בתופעה קיימת וניטלת אחת ליום, אין לעבור בשום אופן את המינון של כדור ליום ויש להקפיד לקחת אותו בשעה קבועה. 

תחליפי סיאליס

 

תופעות הלוואי של סיאליס במרשם רופא

סיאליס איננו חף מתופעות לוואי שעשויות להיות קשות. קשישים שמטבע הדברים חווים ירידה משמעותית באונות שלהם וצורכים את התרופה מדווחים על סחרחורות לעתים קרובות ועל פי מחקרים, לפחות 40% מצורכי התרופה חווים מצב של טשטוש בלי שום קשר לגיל.

אמנם מדובר בתרופה בטוחה לשימוש, אך היא עשויה לגרום בנוסף לשלל תופעות כמו: צרבת, כאבי בטן, שלשולים, כאבי ראש, גב או שרירים, הפרעות במערכת העיכול, גודש באף, פריחה, בעיות ראייה, דימומים מהאף או מהפין, קושי בנשימה, דופק מואץ, פערים בלחץ הדם, כאבי חזה, צפצופים באוזניים וזיעה מוגברת. רוב התופעות חולפות כעבור מספר שעות אך עשויות להימשך על פי הוראות התרופה עד יומיים. כמו כן, הוראות התרופה מכילות גם אזהרה לגבי זקפה כואבת או ממושכת של יותר מארבע שעות, המחייבת פנייה דחופה למיון. 

 

תחליפי סיאליס טבעי באישור משרד הבריאות וללא מרשם רופא!

אין שום צורך להמשיך לנהל חיי מין בלתי מספקים ואיכותיים, להימצא בתסכול ובחששות בנוגע ליכולתכם לתפקד בחדר המיטות ולסבול משפע תופעות לוואי אפשריות. באמצעות תחליף סיאליס טבעי מבית טבע און ליין תוכלו לקבל את אותה ההשפעה מבלי לגרום לנזקים ותופעות גופניות וכמובן לחסוך את המבוכה הרבה שכרוכה בבדיקות הרפואיות עוד לפני שתקבלו את המרשם המיוחל. 

כ-30% מהגברים צפויים לחוות במהלך חייהם בעיות שונות בזקפה ולפגוש בנוסף גם את הצד הפחות זוהר של חיי המין, שכולל תסכול ובושה עצמיים, ויכוחים עם בנות הזוג, קושי ליצור קשרים חדשים או ליהנות ממין עם פרטנריות חדשות, פגיעה קשה בביטחון והדימוי העצמי, חוסר יכולת למצוא מענה או פיתרון לבעיה ללא פנייה לאיש מקצוע והתפתחות של בעיות נלוות כמו חרדת ביצוע, שפיכה מהירה או ירידה בחשק המיני. 

חברת טבע אונליין שמחה להציע את הפיתרון היעיל והידידותי שנמצא באישור ובפיקוח משרד הבריאות ועומד בתקנים המחמירים ביותר, ללא צורך במרשם רופא! 

סיאליס טבעי שניתן לרכישה ללא מרשם מכיל בתוכו צמחים טבעיים שיש בתוכם כמות מסוימת של הורמון הטסטוסטרון ומשפיענים נוספים כמו דופאמין וסרוטונין התורמים לתחושה החיובית ויצירת חשק מיני, רכיבים שמעוררים את התגברות את זרימת הדם והתרחבות כלי הדם באזור הפין וכן מעשירים נוספים שנחשבים לאידיאליים מאוד להורדת כולסטרול וטיפוח אורח חיים בריא. 

סיאליס טבעי הוא למעשה תוסף תזונה שניתן לצרוך בהתאם לצורך האישי, כולל שימוש קבוע במידת הצורך על מנת לטפל בבעיות בתפקוד המיני. בתהליך הייצור נרקחים אותם הצמחים הטבעיים לכדי טבליות (בדרך כלל) וניתן לקחת אותם ללא שום קשר לארוחה או השתייה. ניתן להזמין את התוסף אונליין ובאופן דיסקרטי לחלוטין עם משלוח מהיר עד הבית, ללא שאלות או בדיקות פולשניות.

ועם זאת, חשוב לזכור – מדובר בתרופה שלא מתאימה לאנשים עם בעיות בלחץ הדם, מחלות כבד או כליות, עיניים ולב. אם אתם סובלים ממחלות או תופעות רפואיות אלה, אין להשתמש בתוסף בשום אופן! כמו כן, היו אחראיים לשימוש האישי שלכם בתרופה ובדקו את רשימת הרכיבים המלאה שתגיע יחד עם הטבליות על מנת לוודא שאין לכם רגישות או אלרגיה לאחד המרכיבים. טבע און ליין ערוכה למתן שירות לקוחות אדיב ומקיף לכל פניה ושאלה ותשמח להעניק לכם מידע נוסף ומענה במידת הצורך, כך שתמיד תדעו בדיוק מה אתם מזמינים ועד כמה הסיאליס הטבעי יהיה אפקטיבי בעבורכם. 

איך מזהים תחליפי סיאליס מזוייפים?

למרות שקיימות מספר חברות מצומצמות מאוד שמייצרות תחליפי סיאליס מצמחים טבעיים וזכו לאישור מלא ותקף מטעם משרד הבריאות, תעשיית הזיופים היא עצומה ואף מסוכנת. כשאתם רוכשים תחליפי סיאליס מחברה בלתי מוכרת שאיננה מספקת לכם שום פרט בנוגע לתהליך הייצור או הרכיבים, אתם מסתכנים למעשה בשורה חדשה של תופעות לוואי אפשריות – רובן נוגעות לאזור הפין עצמו. כך למעשה גברים רבים מוצאים את עצמם עם איבר נפוח, רדום, מעקצץ או כואב שמחייב פנייה למוקד רפואי ומבלי שהרופאים יכולים להעריך מהם הרכיבים הפעילים שגרמו לכך. 

בנוסף, תכשירים “טבעיים” שנמכרים ברשת בלי שום פיקוח או גוף אחראי מאחוריהם נוטים לפעמים לייצר מוצרים שונים כמו אבקה, משקה או חליטה שאין בהם שום מרכיב אמיתי שתורם לאון הגברי כך שלא תיגרם השפעה כלל לאיבר המין! מצב זה יוצר בלבול רב בקרב גברים שמזמינים תחליפי ויאגרה וסיאליס אונליין מחברות זולות, מייצרים תחושה שהתכשיר לא טוב ולא רלוונטי ונוטים להיקלע לתסכולים נוספים וקשים יותר. 

לכן תמיד בדקו את הפרטים שמופיעים על האריזה וקבלו מהחברה המייצרת את רשימת החומרים, וודאו שקיים אישור תקף ממשרד הבריאות וכמובן הדליקו נורת אזהרה כשמוצע לכם לרכוש תחליף במחיר זול מאוד. סיאליס טבעי נועד לייצר בדיוק את אותן ההשפעות של הסיאליס הנמכר במרשם רופא אך מבלי להסב נזק או לגרום לתופעות לוואי חמורות. בדקו שאתר החברה מכיל פירוט מקצועי רב לגבי התרופה שאתם מעוניינים בה ושאתם נמצאים בקבוצת המטופלים המתאימה לשימוש וכשירים להשתמש בתרופה על פי הצורך האישי. 

למדתם משהו חדש? שתפו עם החברים
מאמרים נוספים מהמגזין
לויטרה למכירה במרכז

כולם ללא יוצא מן הכלל שמעו על ויאגרה ולרוב גם מכירים את הוראות שימוש ויאגרה, אבל בכל הנוגע ללויטרה הולכים מעט לאיבוד. האם מדובר בשני

קרא עוד »
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?