ויאגרה הוראות שימוש

גברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני ומהפרעות זקפה, סברו כי בעיות זקפה הן עניין של גיל, אך מסתבר כי לא רק הגיל הוא גורם המשפיע על הזקפה, בעיות זקפה נגרמות כתוצאה מגורמים פיזיולוגיים כמו סוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה, השמנה ועוד גורמים פסיכולוגיים.

לרכישת ויאגרה “יגואר און” 30 טבליות של נטורל ויאגרה החל מ-449₪ לחצו כאן >>>

נטילת תרופות ותופעות לוואי הנגרמות מהן, או כתוצאה מגורמים פסיכולוגיים כיום, קיימים סוגים שונים של תרופות המיועדות לטיפול בהפרעות זקפה, חלקן טבעיות וחלקן קונבנציונליות, חלקן מוכחות וחלקן מגוחכות.

 

ויאגרה טבעית הוראות שימוש

מאז פריצת הויאגרה לשוק התרופות, גברה המודעות לטיפול בבעיות הזקפה וכיום מספר הגברים הפונים לטיפול רפואי גדל עד מאד.

בעיות זקפה עלולות להגרם כתוצאה מבעיות פיזיולוגיות כגון מחלות רקע שהמטופל אינו מודע להן, ולכן כאשר מטופל נתקל בבעיות זקפה, הדבר הנכון ביותר הינו לדווח לרופא המשפחה על הבעיה, לגשת לבדיקות ועם יש צורך לגשת לטיפול רפואי מקצועי ולא ליטול תרופות ללא פיקוח רפואי שעלולות לגרום למטופל לנזקים.
ברוב המקרים כשהגבר מתאים ליטול תרופה כמו הויאגרה ועומד בקריטריונים שמבטיחים לו טיפול בבעיית הזקפה והאין אונות, יש להישמע להוראות השימוש ולפעול לפיהן במדויק.

בהוראות השימוש כתוב במפורש כי יש ליטול את הגלולה דרך הפה כחצי שעה לפני מגע מיני. את הויאגרה יש ליטול על קיבה ריקה ולא לצרוך מזון בסמוך לנטילת התרופה. צריכת מזון לפני או בסמוך לנטילת התרופה תקטין את היכולת של הגוף לספוג את התרופה ויקטין את אפקט התרופה ויקצר את טווח ההשפעה. ניתן לצרוך אלכוהול במידה סבירה, אך צריכה מוגברת של אלכוהול יפגום גם הוא באפקט התרופה ובזמן השפעת התרופה.

כמו כן אין ליטול את התרופה לאחר ארוחה דשנה ושומנית דבר שיעכב את פעילות הכדור והשפעתו. אין לשתות אלכוהול ביחד עם התרופה.

 

ויאגרה ללא מרשם באישור משרד הבריאות

ויאגרה הוראות שימוש ישנה התייחסות למקרים בהם השימוש אסור לחלוטין כמו למשל: מחלות לב וכלי דם, הסטוריה של אירוע מוחי או התקף לב בחצי שנה שלפני נטילת הויאגרה, בעיות של לחץ דם לא יציב, מחלת כליות הכרוכה בדיאליזה, מחלות כבד שחמת. ובמקרים של נטילת תרופות להרחבת כלי גם. בכל הוראות השימוש לויגארה מומלץ להיוועץ עם רופא לפי השימוש בתרופה.

מאמרים נוספים מהמגזין

תחליפי ויאגרה טבעיים למכירה

לאור הביקוש והפתיחות בנושא שיפור חיי המין וטיפול בבעיות תפקוד מיני כמו: אימפוטנציה, חוסר זיקפה, ובעיות אחרות, פותחו כבר מהמאה הקודמת תכשירים ותרופות המבוססות על חומרים כימיים

קרא עוד »
ויאגרה מרכיבים טבעיים למכירה

במציאות הנוכחית, גברים רבים סובלים מבעיות של תפקוד מיני הנובעים מסיבות שונות ומורכבות. לרכישת ויאגרה “יגואר און” 10 טבליות של נטורל ויאגרה החל מ-249₪ לחצו כאן >>> תופעות

קרא עוד »
0
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?