שפיכה מוקדמת פתרונות

מחקרים מראים כי אחד לשלושה גברים (בערך 35% מאוכלוסיית הגברים) סובל מבעיות של שפיכה מוקדמת פתרונות מעולים המגיעים בצורת ג’ל טבעי וכמוסות שונות המכילות צמחים ושורשים לחיזוק האון הגברי ומניעת שפיכה מוקדמת, יש גם תרגילים מסוימים שתוכלו לבצע בביתכם, בכדי לנסות ולהתגבר על שפיכה מוקדמת. בואו להכיר הכל על שפיכה מוקדמת פתרונות.

זה קורה לאחוז גבוה ביותר של גברים. לפעמים, ברגע שבו יחסי המין צריכים להגיע לשיאם עבור שני הצדדים, הם מסתיימים. זאת, בעקבות שפיכה מוקדמת של הגבר בדרך כלל. אם הסיטואציה הזאת מרגישה ונשמעת לכם מוכרת, הרי שישנם מספר פתרונות מצוינים עבור שפיכה מוקדמת, וחלק מהפתרונות תוכלו גם לתרגל בביתכם. יחד עם זאת, זכרו תמיד כי ישנם פתרונות טבעיים נוספים, כמו למשל ג’ל טבעי לחיזוק האון הגברי ועיכוב של שפיכה מוקדמת. ויאגרה ללא מרשם היא גם מענה מדויק ביותר עבור גברים המבקשים להגביר את אונם הגברי.

כשאתם רוכשים ויאגרה ללא מרשם או כמוסות ג’ל שונות, ספריי וכדורים, הקפידו לרכוש את המוצרים אך ורק מחברות מהימנות, חברות המספקות לכם מוצרים באיכויותיהם הגבוהות ביותר. מדובר בגופכם, בתחושת הערך העצמי שלכם ובביטחון העצמי, כך שאל תתפשרו על דבר מלבד המוצר הכי איכותי שניתן לרכוש.

שפיכה מוקדמת פתרונות – איך נמנעים משפיכה מוקדמת?

זה עשוי להישמע מעט מדומיין עבור אנשים מסוימים, אך אנו מבטיחים לכם כי מדובר בשיטה שעובדת בוודאות, לאחר תקופת אימון קצרה. לפני שנדבר על פליטה מוקדמת ושפיכה שלא בעיתוי הנכון, חשוב להזכיר כי ישנם אנשים רבים העוסקים בפעילות הנקראת “אימון שלפוחית השתן”. איך זה מתקשר לנושא של פליטה גברית מוקדמת? אוקי, בואו נדבר קצת על תורות המזרח השונות ועל אנטומיה בסיסית.

ישנה שיטה המתגלה כלא פחות ממעולה, עבור מניעה של שפיכה מוקדמת. אנשים העוסקים בפעילות של אימון שלפוחית השתן, בדרך כלל שואפים להגיע למצב בו שלפוחית השתן עובדת באופן סדיר ותקין (מפתחים יכולת לאגור שתן ללא מצוקה וגם נמנעים ממצבים של בריחת שתן לאחר אימון), אך חשוב מכך, מגיעים למצב בו יש להם שליטה על השרירים באזור איבר המין.

שפיכה מוקדמת פתרונות – ישנה שיטה למניעת פליטה גברית מוקדמת?

אתם מוזמנים להכיר את שרירי ה-PC. שרירי PC הם בעצם שרירי טבעת במערכת המינית שלנו ובאזור האגן. כאשר אנחנו מנסים להתאפק ולא להשתין, אנחנו מכווצים את השרירים הללו. שימו לב, כשאתם מכווצים את שרירי הPC , אתם תרגישו את פי הטבעת מתכווץ גם כן. בזמן קיום יחסי מין, כשאתם מרגישים שאתם הולכים להגיע למצב של שפיכה לא רצויה (פליטה מוקדמת), בצעו כיווץ של השרירים הללו, מה שעשוי לאפשר לכם “להחזיק” יותר זמן במהלך הסקס. בעיקרון, אנשים מתרגלים תקופה בכדי להגיע לתוצאות רצויות של שליטה בשרירים אלו.

התרגול מתבצע פשוט על ידי כיווץ ושחרור של שרירי ה-PC. איך מתרגלים? דמיינו שאתם מתאפקים לא להשתין וכווצו את השרירים ואת פי הטבעת. בהתחלה, קיימת הסבירות הגבוהה שהפעילות תהיה מעט מעייפת או קשה לביצוע. אם תתרגלו את כיווץ שרירי הPC תקופה מסוימת, תוכלו להגיע למצב שאתם מחזיקים את השריר מכווץ גם במשך דקה שלמה. כרגע, אם תנסו את השיטה, שימו לב שאתם מצליחים להחזיק את השריר מכווץ למשך שנייה שתיים ולא יותר מכך. זה בעקבות העובדה ששרירי הPC שלכם כרגע לא מאומנים וכנראה די מנוונים. זכרו, גם אם אתם רוכשים ג’ל למניעת שפיכה מוקדמת או ספריי לעיכוב שפיכה, כמוסות וכדורים, עדיין מומלץ מאוד לתרגל את שיטת כיווץ שרירי הPC.

למעשה, שילוב של שיטת כיווץ השרירים יחד עם פתרונות טבעיים ללא מרשם (ניתן לרכוש בחנות טבע און ליין), זו ההמלצה החמה ביותר שניתן לספק לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת. רכשתם מוצר מומלץ למניעת השפיכה? הקפידו להמשיך להתאמן גם!

 

האם רק גברים סובלים משפיכה מוקדמת?


זכרו, אמנם אנחנו הגברים סובלים מהבעיה של פליטת זרע מוקדמת, אך זה מוקרן ישירות גם על נשים. אין ספק כי נוצרת אכזבה רבה במקרים בהם יחסי המין מסתיימים בשלב מוקדם מדי. בדרך כלל, יתרחש מצב בו הגבר יסבול מפגיעה בתחושת הערך העצמי שלו ובגבריותו, והאישה תישאר לא מסופקת ומאוכזבת תוך שהיא מנסה לעודד את בן זוגה.

רוצים להימנע משפיכה מוקדמת? נסו ויאגרה ללא מרשם יחד עם אימונים פסיכולוגיים. מה ז”א אימונים פסיכולוגיים? על פי תורות המזרח החכמות והעתיקות, ניתן בעצם לפזר את העונג בכל הגוף. נשמע קצת הזוי, לא? אולי קצת, אבל אין זה אומר שזה לא נכון ושזה לא יכול לעבוד עבור אנשים רבים.

שפיכה מוקדמת פתרונות – מפחיתים עומס על המערכת המינית על ידי פיזור תחושת העונג

פיזור תחושת העונג בגוף, הינו מצב בו הגבר מדמיין את התחושות שהוא מרגיש – מתפזרות מכף רגל ועד ראש. באופן כללי, זכרו כי פליטת זרע היא דרכה של המערכת שלנו להודיע על פורקן עוצמתי, שהיא (המערכת המינית) פשוט לא יכולה לשאת יותר וחייבת לשחרר קיטור.

כאשר נדמיין את תחושות הסקס מתפזרות בכל הגוף, אנחנו למעשה יוצרים אפקט פסיכולוגי חזק, שבעקבות אותו אפקט, המערכת שלנו פחות תדרוש את הפורקן. מדוע? כי התחושות בעצם לא יתנקזו אך ורק למקום אחד (מערכת המין), אלא יתפזרו בגוף. דבר זה, יוביל לכך שלגוף יהיה יותר קל להתמודד עם עיכוב השפיכה. במילים אחרו, ייווצר פחות עומס רגשי ופיזי על המערכת המינית של הגבר. כמובן ומדובר בתרגול פסיכולוגי שעשוי לקחת זמן, אך מומלץ לנסות, היות ומזמן כבר הרפואה והמדע הבינו שגוף ונפש הולכים יחדיו.

כדאי תמיד לקחת נשימה עמוקה – שפיכה מוקדמת

שימו לב, כדאי תמיד לזכור כי פליטה מוקדמת מתרחשת במקרים בהם נוצר ריגוש מאוד גבוה. ללא כל קשר לקיום יחסי מין, כדאי ללמוד טכניקות הירגעות שונות שיאפשרו לכם לנשום טוב יותר בזמן ריגוש ולחץ. במקרים רבים, שפיכה מוקדמת מתרחשת דווקא מתי שאנחנו מאוד מרגישים אל בת הזוג ומאוד חשוב לנו לספק אותה.

כדאי לתרגל טכניקות של נשימה עמוקה, טכניקות הירגעות הקשורות לכלל המערכות שלנו. באמצעות טכניקות של נשימות עמוקות, אפשר להגיע למצבים בהם אתם מפגינים שליטה מצוינת על גופכם ועל המערכות השונות. דוגמה טובה לכך, היא מקרים בהם אנשים מצליחים להוריד דופק באופן ניכר – על ידי טכניקות של נשימה עמוקה. בכל מקרה בו אתם מנסים שלל טכניקות להירגעות, חשוב לזכור תמיד כי מומלץ לתת למערכת המינית את התמיכה הנכונה.

מומלץ לברר לגבי פתרונות טבעיים ללא מרשם (כמו למשל ויאגרה טבעית ללא מרשם), ובמקביל גם לנסות את הטכניקות השונות המומלצות. מעבר לוויאגרה ללא מרשם, תוכלו גם תמיד לרכוש ספריי, משחות וכמוסות שונות המכילות צמחים ושורשים טבעיים. רכשו את המוצרים אך ורק מחנויות טבע המספקות את הייעוץ הנכון ואת המוצרים האיכותיים ביותר.

זכרו, ויאגרה ללא מרשם – לא קונים מכל מיני גורמים אפורים שאינם מוכרים לכם ואינם נחשבים מותג בעל שם! צרו קשר עם צוות המומחים של טבע אונליין – פתרונות לחיזוק האון הגברי.

למדתם משהו חדש? שתפו עם החברים
מאמרים נוספים מהמגזין
לויטרה למכירה במרכז

כולם ללא יוצא מן הכלל שמעו על ויאגרה ולרוב גם מכירים את הוראות שימוש ויאגרה, אבל בכל הנוגע ללויטרה הולכים מעט לאיבוד. האם מדובר בשני

קרא עוד »
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?