אורגזמה

אורגזמה שנמשכת לאורך זמן

אורגזמה שמושגת באמצעות יחסי מין היא הרבה יותר עוצמתית מכזו שגבר משיג לבדו, אין הבדל של ממש בין אורגזמה נשית לגברית. מתברר כי משך האורגזמה ועוצמתה אינה שונה בין גברים לנשים. שלא תטעו, יש הבדל בין האורגזמות של אנשים שונים, אך ההבדל אינו נעוץ במינו של האדם. יש שני סוגים של אורגזמות, אותן יכולים לחוות גם גברים וגם נשים: האורגזמה השכיחה יותר, אשר במהלכה חווים שש עד 15 התכווצויות חזקות במחזורים של 20 עד 30 שניות. את האורגזמה מהסוג השני חווים פחות אנשים, ובמהלכה יימשכו התכווצויות לא סדירות לאחר האורגזמה הראשונית, במשך 30 עד 90 שניות.

 

מה בדיוק קורה שם?

אצל גברים ישנה גם אורגזמה יבשה. לרוב היא מתרחשת כשיש בעיית רפיון שרירים בשלפוחית השתן ולתפקוד לקוי בשרירים האחראים על הנעת השפיכה. במקרה של אורגזמה יבשה, הגבר עדיין חש את האורגזמה, אבל יוצאות טיפות בודדות של שפיכה או שבכלל לא יוצא כלום. אורגזמה יבשה מעידה לעיתים על קושי בפוריות.

מתברר שישנם גברים שחווים אורגזמה עם ממוצע גבוהה במהלך פעילות מינית. חלק מהם מסוגלים לחוות אותה בלי שפיכה ולשלוט בה. ישנם גם גברים עם רגישות מוגברת ואלה משיגים אורגזמה בכל מחזור קיום יחסי מין. אם גם אתם רוצים ליהנות ממימושה של האורגזמה ומתקשים להגיע אליה ניתן כיום להשיג זאת, בעזרת שימוש בתכשירים ומוצרים טבעיים שיספקו את העבודה וישיגו את המטרה גם לגברים וגם לנשים.

 

טבע און ליין עוזרת לך בהגברת החשק המיני

חברת טבע און ליין הינה החברה המובילה בייצור ושיווק מוצרים להגברת החשק המיני המבוססים על חומרים טבעיים והשימוש בהם מאפשר להגיע לתוצאות אפקטיביות בעת קיום יחסי מין. כל מוצרי החברה מאושרים על ידי משרד הבריאות כתוספי מזון ועל כן ניתנים ללא מרשם רופא. השימוש בתכשירים בטוח וללא תופעות לוואי.

חברת טבע און ליין פיתחה את השיטה היעילה ביותר על מנת לטפל בחשק מיני שאינו מגיע מעצמו. אם אתם רוצים לשפר את היחסים האינטימיים זה בדיוק הזמן לנסות משהו חדש להתעוררות מינית ולחיזוק כוח הגברא והחשק המיני לנשים וגברים. בטיפות החשק להגברת החשק המיני, מזליפים כחצי שעה לפני האקט כ-30 טיפות לכוס משקה. ההשפעה לא תאחר הגיע. ואתם תתחילו להנות מאקט מיני מושלם שישיג את המטרה ותוכלו לממש את חלומכם בהשגת האורגזמה העילאית גברים ונשים כאחד.

היכנסו לאתר טבע און ליין, ובחרו את הטיפות חשק שיגשימו לכם את המטרה של אורגזמה מושלמת וחיין מין מאושרים.

עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שככל שתהיו לחוצים יותר במטרה להשיג את האורגזמה הנחשקת, כך תתרחקו יותר מהשגת היעד. הדרך הטובה ביותר להשיג את המולטי-אורגזמה, היא פשוט להירגע וליהנות.

 

לא מגיע לאורגזמה? כך תטפל בקלות בבעיה

ישנם מצבים רבים בהם במהלך האקט המיני בין בני זוג אחד הצדדים לא מגיע לאורגזמה. יש הטוענים כי אצל גברים אי אפשר לרמות. גבר המגיע לגמירה בעצם חווה אורגזמה. אצל נשים לעומת זאת לא ניתן לדעת מתי זה קורה. רק היא בעצמה יודעת. האורגזמה הינה דבר מאד אישי ומאד אינדיבידואלי. כאשר גבר או אישה לא מגיעים לאורגזמה עולות וצצות המחשבות וחיפוש הדרכים כדי לשפר את המצב ולמצוא פתרונות יצירתיים שיסייעו להגיע לאורגזמה ולהנות מחיי מין מושלמים.

בעולם הסקס קיימות מספר סיבות שבגללן נשים מסוימות לא מצליחות להגיע לאורגזמה מחדירה. כדי להשיג את האורגזמה המיוחלת, צריך להבין מהי אורגזמה. המדובר בסדרת התכווצויות בלתי רצונית של שרירי הנרתיק. חלק מהסיבות לחוסר יכולת לגמור תלויות בפרטנר, אבל לא מעט מהן תלויות באישה עצמה, וזו האחריות שלה להגיע לפורקן. אחת הטעויות הנפוצות של נשים היא לצפות שמישהו יגרום להן להגיע לאורגזמה, בלי שהן חוו אורגזמה בעצמן.

אורגזמה בדרך טבעית

מעבר לכך, גברים ונשים חייבים לבדוק את עצמם ולהסיק מסקנות אינדיבידואליות לגבי מה שעושה להם את זה ומה מביא אותם להגיע לאורגזמה המיוחלת. לעיתים משחק מקדים או פעולות ותנוחות סקס ייחודיות הן שיגרו את המקום וישפיעו. ישנם גם דרכים נוספות שניתן להגביר באמצעותן את החשק המיני ובתוך כך גם להגיע לאורגזמה שתספק את שני הצדדים. אחת הדרכים המאפשרות להגיע לאורגזמה היא שימוש בתכשירים ומוצרים המגבירים את החשק המיני.

אורגזמה
אורגזמה

 

לא מגיעה לאורגזמה?

חברת טבע און ליין, מייצרת ומשווקת מוצרים רבים להגברת החשק המיני כמו טיפות חשק הניתנות להזלפה בכוס משקה כחצי שעה לפני האקט המיני. טיפות החשק אפרודיטה, הינן טיפות מומלצות לנשים לשיפור חיי המין ולהגברת החשק המיני. מדובר בתרכובת טבעית מצמחים שתעשה פלאים לאישה. הן מגבירות את הפוריות והרגישות המינית לנוכח המגע הפיזי והחדירה ובסופו של דבר מביאות את האישה להשגת האורגזמה.

ישנם מוצרים טבעיים נוספים שחברת טבע און ליין מייצרת עבור נשים וגברים. כל המוצרים מבוססים על תרכובות טבעיות מעולם הצומח ומאושרים לשימוש כתוסף תזונה על ידי משרד הבריאות. ניתן להשיגם ללא מרשם רופא ואין בהם תופעות לוואי.

חברת טבע און ליין מזמינה אתכם להיכנס לאתר החברה ולהתרשם ממגוון המוצרים הטבעיים ולבחור את התכשיר האידאלי עבורכם לשיפור חיי המין ולהשגת האורגזמה הן לגבר והן לאישה ולהנאה מושלמת מקיום יחסי המין שלכם.

למדתם משהו חדש? שתפו עם החברים
מאמרים נוספים מהמגזין
מגנזיום ושיפור האון הגברי

מגנזיום ושיפור האון הגברי מהווים את אחד התחומים המדוברים ביותר בשנים האחרונות. המגנזיום נחשב לאחד המינרליים החשובים ביותר בגוף האדם, מאחר והוא מהווה חלק חשוב

קרא עוד »
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?