איך לגמור לאט יותר

לגמור לאט יותר זה אחד הדברים החשובים אצל גברים. כולנו מכירים ויודעים עד כמה החשיבות של חיי מין תקינים וטובים חשובים להצלחת מערכת היחסים. כל בעיה כזאת או אחרת שעשויה להפריע לקיום תקין של יחסי מין עשויה לתסכל את שני צדדי המשוואה הזוגית. תהליכים של שפיכה מהירה או כל דבר דומה, עשויים להשפיע לרעה על מערכת היחסים. כמענה לבעיות אלו, הרפואה המודרנית מציעה מגוון רחב של פתרונות- בין אם פתרונות רפואיים ובין אם פתרונות פסיכולוגיים (נרחיב בנושא בהמשך העמוד).

בעיית השפיכה המהירה יכולה ועשויה להפריע גם לאדם הבודד בעת ביצוע פעולות אוננות. מכיוון שהבעיה היא אותה בעיה- שפיכה מהירה, יש לשני התרחישים פתרון זהה. טבע אונליין מספקת מידע רב בנושא, בין אם מדובר בנושאים אלו ובין אם מדובר בנושאים אחרים הקשורים לתחום.

בעמוד הקרוב נרד לעומק הבעיה, וננסה להבין כיצד ניתן להאט את תהליך השפיכה והאם כל פתרון שעומד לפנינו מתאים ורלוונטי עבור כל אחד. כמו כן, נתמקד בסיבות שמביאות לשפיכה מהירה ונבין כיצד הקשר בין שני הדברים עובד.

כיצד ניתן לגמור לאט יותר?

חשוב לציין שאין ללגמור לאט יותר תשובה החלטית, מכיוון שכל גוף נוטה להגיב אחרת לכל סוג של טיפול. חשוב לציין שעם התקדמות הטכנולוגיה והפתיחות הרפואית, ישנן לא מעט אפשרויות ואופציות שעומדות לרשותנו.

אופציה ראשונה והמוכרת יותר היא “תרגול”. תהליך השפיכה יכול “להתעכב” וכתוצאה מכך לגמור לאט יותר במידה ונעשה את הגירוי מספר רב של פעמים. חשוב לציין שזהו פתרון שאינו עונה בהכרח ויטפל בבעיה של כל אחד ואחת מאיתנו, אך הוא ידוע ומוכר לכול. אוננות חוזרת ובתדירות גבוהה, יכולה להביא לאלחוש מסוים של המקום ובכך להביא לגמירה איטית יותר. על אותו עיקרון של האוננות הרבה, גירוי מיני בין בני הזוג שקורה בתדירות שכיחה עשוי להביא לשפיכה איטית וארוכה יותר.

אופציה נוספת שעשויה להביא אתכם לגמור לאט יותר היא שימוש באמצעי מניעה עבה יותר. ישנן לא מעט חברות שמציעות קונדומים בעלי גומי עבה יותר. מטרת הגיוני העבה יותר היא להביא לתהליך השפיכה לאחר זמן רב יותר, מכיוון שהגומי העבה מוריד את רמת החיכוך במידה מסוימת וכתוצאה מכך לשפיכה מאוחרת. חשוב לציין שמדובר בפתרון אפקטיבי ביותר והוא בין הפתרונות המומלצים ביותר על ידי רופאים או מומחים בנושא- הוא כמעט תמיד ישפר את יכולות השפיכה המאוחרת.

הכירו את הקמגרה

פתרון נוסף ומוכר מאוד בתחום חיי המין הוא הקמגרה. הקמגרה ייחודית ושונה משאר הפתרונות הרפואיים מכיוון שהיא מוגדרת כתוסף תזונה ולא כתרופה. תוסף תזונה אינו מצריך אישור רפואי מרופא, ועל כן קל להשיג את הקמגרה. יתרון נוסף מעבר לנוחות ולפשטות בשימוש ובקניית קמגרה הוא שניתן לקנות את המוצר מבלי לחשוף את הבעיה מול גורם כזה או אחר. ישנם לא מעט אנשים שמתביישים בתופעה ואינם רוצים לפרסם את הנושא, ועל כן הגדרת הקמגרה כתוסף תזונה מקלה את חייו של המשתמש ומאפשרת לו לגמור לאט יותר.

מטרת הקמגרה היא לשפר את חיי המין עצמם. היא לא מיועדת לאנשים שלא מצליחים להגיע לזקפה, ותכלית הקמגרה באופן כללי היא לשפר את חיי המין- ולהאריך את השפיכה. אופן השימוש ולקיחת הקמגרה נעשה על בטן ריקה, תוך המלצה מפורשת של הימנעות מלקיחת אלכוהול בסמוך לקמגרה. הקמגרה מגיעה בצורה של ג’ל, אותו שותים באופן ישיר ללא ערבוב עם מוצר כזה או אחר. הקמגרה נתפסת בעיני רבים בתחום חיי המין כפתרון האידיאלי והאפקטיבי ביותר.

פתרון נוסף ומוכר בתחום חיי המין הוא לקיחת כדורים או משחות רפואיות שתפקידן לאלחש במידה מסוימת את איבר המין ולאפשר תהליכי שפיכה מאוחרים יותר. ההבדל בין פתרון מסוג זה לבין פתרון הקמגרה, הוא ששימוש בכדורים או במשחות כאלה מצריך מרשם רפואי מרופא. החיסרון בכך הוא משאב הזמן שאתם צריכים להשקיע בנושא (לעיתים תאלצו לקבל אישורים ממספר רופאים). כדורים ומשחות עשויים לשפר את חיי המין ולאפשר שפיכה ממושכת יותר.

חשוב לציין הטיפולים והפתרונות המוצעים כאן על ידנו, נמצאים ומפורטים באתר שלנו בהרחבה. כמו כן, לא כל טיפול שרשום כאן יתאים עבור כל אדם: ישנם טיפולים שיתאימו ויעבדו בצורה טובה יותר על אדם מסוים מאשר אדם אחר.

איך לגמור מהר יותר

מדוע מלכתחילה אנו מגיעים למצב של שפיכה מהירה?

תהליך השפיכה המהירה יכול לנבוע ממספר גורמים. חשוב לציין שלאורך השנים ניתן לראות שינוי בתפיסה אודות הנושא הזה: בעוד השנים עברו התייחסו לנושא בזלזול והביאו לכך שאנשים שסבלו מהתופעה לא הרגישו בנוח לדבר עליה, כיום הרפואה והחברה פתוחה יותר ומעודדת יותר ויותר אנשים להשתמש בטיפולים השונים בנושא (עליהם נרחיב בהמשך העמוד).

סיבה ראשונה שיכולה להוביל למקרים אלו היא תורשתית. כיום ניתן להגיד בוודאות שאבות או סבים שסבלו משפיכה מהירה יכולים להוריש תכונה זו גם לדורות הבאים.

סיבה נוספת שיכולה להוביל למקרים מסוג השפיכה המהירה היא ההתרגשות. הסיבה הזו רלוונטית יותר כאשר מדובר בקיום יחסי מין בין שני גורמים (פחות רלוונטי לתהליך האוננות). התרגשות מינית יכולה לבוא ממגוון רחב של סיבות, החל מקרבה אינטימית בין שני הצדדים, חוסר פעילות מינית ממושכת ועוד. רבים מחשיבים ומקטלגים בעיה זו כבעיה פסיכולוגית לכל דבר ודבר.

סיבה נוספת ומוכרת בתחום היא הסיבה הפסיכולוגית. תפישה עצמית של אדם יכולה להביא לשפיכה מהירה בעקבות השקעת חשיבה מוגברת בנושא (על אותו עיקרון של בעיות זיקפה).

 

לסיכום- כיצד נדע מה הפתרון הטוב ביותר עבורנו?

לאחר שהבנו מהן הסיבות שבעקבותיהן אנשים סובלים מבעיות השפיכה המהירה ולאחר שהצגנו את הפתרונות המקובלים והמוכרים ביותר בשוק כיום- נשאלת השאלה כיצד נדע מה מתאים עבורנו? אין נוסחת קסם שתוכלו לדעת בעקבותיה מה הפתרון הרלוונטי והטוב ביותר עבורכם, אך מה שאנו ממליצים לכם לעשות זה לנסות אחת מהאפשרויות שנראית לכם הכי נוחה עבורכם, ולהתחיל ממנה. בהנחה והבעיה נפתרת- שיחקתם אותה! אך גם אם הבעיה אינה נפתרת, תוכלו לעבור לאפשרות הבאה. בהנחה ועדיין לא מצאתם מענה- כנסו לאתר שלנו וחפשו פרטים נוספים אודות טיפולים כאלה ואחרים שקשורים לתחום. תוכלו למצוא באתר שלנו את כל המידע הקשור לנושא, כולל סוגי תרופות ותוספים שונים שישפרו לכם את חיי המין.

כפי שהסברנו לאורך העמוד הנ”ל, ניתן לראות שישנם לא מעט סיבות וגורמים שמשפיעים ומביאים לבעיות בחיי המין, ובמקרה שלנו הספציפי- שפיכה מהירה. בין אם מדובר משפיכה מהירה שקורית עקב קיום יחסי מין או בעקבות אוננות- ישנם לא מעט פתרונות עכשווים שעשויים לסייע לכם לגמור לאט יותר ולאפשר לכם “להאריך” את חיי השפיכה: בין אם מדובר בתרגול חוזר ונשנה שיגרום לאיבר המין להיות “חזק” יותר, בין אם מדובר בתוספת תזונה שונים כמו קמגרה, אפשרות נוספת היא להשתמש באמצעי מניעה עבה במיוחד (קונדומים עם שכבה כפולה של ניילון) ולבסוף תכשירים או משחות רפואיות שניתנות רק על ידי מרשם רופא. סביר להניח שכל אחד מאיתנו שסובל מבעיה זו ורוצה לשפר את תהליך השפיכה לארוך וממושך יותר, יימצא את המענה ההולם והיעיל ביותר עבורו מבין האפשרויות המוצעות כאן.

העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?

דילוג לתוכן