הודעת פתוחים להזמנות

למה או שאפשר גם וגם – מאלץ אורגזמה עם יכולות מציצה

את זוכרת מתי חווית לאחרונה אורגזמה עוצמתית? לא.. אנחנו לא מדברים על הפעם ההיא שקצת זייפת מול בן הזוג. את זוכרת פעם שישבת כמה שעות לאחר האקט ואמרת לעצמך – ואוו, זו האורגמה הכי טובה שהייתה לי. טוב זה בסדר,  את לא לבד. לשם כך תוכלי למצוא בין מוצרינו מאלץ אורגמה מושלם שיעזור לכם להגיע לאורגזמה שלא הגעת אליה כבר שנים. אם כל זה לא מספיק לך, במכשיר תוכלי גם למצוא גם את פעולת המציצה. 2 פעולות באחד. מצד אחד תוכלי להנות מחדירה מרהיבה של 10 ס”מ בעל 3.5 ס”מ עובי, מצד שני תוכלי להנות ממין אוראלי בו זמנית. מתי את זוכרת שדבר כזה קרה לך? אמרנו לך כבר, זה בסדר.

כבר החלטת לקנות, ולא משנה מה נגיד לא ישנה את דעתך. בכל זאת רצינו להוסיף את עניין הבטיחות. כל המוצרים הם בעלי תו תקן אירופי ואמריקאי בהתאמה, עברו את המבחנים במלואם. בנוסף, המוצר לנוחיותך עשוי מסיליקון טהור 100% מה שהופך את החוויה גם לנעימה וגם לבטוחה. את עוד פה..?

579.00

משלוחים דיסקרטיים

ברישיון משרד הבריאות

שירות 24/7

יש לכם שאלה? צריכים עזרה ברכישה? צרו קשר.

תיאור:

{ “@context”: “http://schema.org”, “@type”: “VideoObject”, “name”: “SHOTS – Irresistible Collection – Promo”, “description”: “SHOTS – Irresistible Collection – Promo … Find us online: EUROPE – https://www.shots.nl USA – https://www.shotsamerica.com/ INSTAGRAM – https://www.instagram.com/shotseurope/ FACEBOOK – https://www.facebook.com/shotseurope/ TWITTER – https://twitter.com/shotsmedia #shots #deluxe #vibrators”, “thumbnailUrl”: “https://i.ytimg.com/vi/ixi_jvwV8g8/default.jpg”, “uploadDate”: “2019-03-26T16:12:12Z”, “duration”: “PT40S”, “embedUrl”: “https://www.youtube.com/embed/ixi_jvwV8g8”, “interactionCount”: “7259” }
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?