ויאגרה גנרית

ויאגרה גנרית לבעיית האימפוטנציה

אחת התרופות המובילות בעולם הטיפול הרפואי של בעיות אימפוטנציה וחוסר זקפה והיתה החלוצה בתחום היא תרופת הויאגרה. עם השנים ולאחר שפג תוקפו של הפטנט הרשום על שם החברה היצרנית במדינות שבה שווקה התרופה החלו לייצר חברות שונות את הויאגרה הגנרית. הויאגרה הגנרית היא תרופה המיוצרת ומשווקת כשאין פטנט רשום ותקף על החומרים הפעילים שבה. מותר לשווק אותה במדינות שבהן פג תוקף הפטנט או במדינות שבהן לא נרשם פטנט על התרופה המקורית. כדי שתרופה תוכר כתרופה גנרית לתרופה קיימת היא צריכה להכיל בדיוק את אותו חומר פעיל כמו התרופה המקורית, ולחקות את משך הפעולה בגוף של התרופה המקורית. הפיתוח של תרופה גנרית מהיר, והמחיר שלה זול. השפעתה על גוף האדם אמורה להיות זהה להשפעתה של התרופה המקורית.

תופעות הלוואי בשימוש ויאגרה

כמו כל תרופה המיוצרת בתהליכים כימיים מקורית או גנרית, ישנם השפעות ותופעות לוואי המגבילות את השימוש. ולא כל אחד יכול ומסוגל לקחת את הויאגרה הגנרית במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות ומחלות רקע שיכולים להיפגע עקב השימוש. על כן גם בשימוש בויאגרה גנרית יש להיוועץ ברופא המתמחה בנושא ולבדוק את מידת ההתאמה באופן אינדיבידואלי.

זאת ועוד, לאור התפתחות הטכנולוגיות והמדע החלו חברות רבות לייצר את הויאגרה הגנרית המבוססת על ההורמון הפעיל בה בשם סילדנפיל. הויאגרה הגנרית מופצת ברחבי העולם וניתן להשיגה ללא מרשם רופא ובאתרי האינטרנט. לאור הביקוש צמחו גם הזיופים בשוק זה. מומלץ להיזהר לא לקנות אותן באמצעות האינטרנט באתרים שמוכרים אותם באריזה “המקורית” עם השם “ויאגרה” “viagra”, מאחר ואתרים אלו מוכרים זיוף של ויאגרה ודומותיה! במקרים קלים מדובר פשוט בחומר הפעיל במינון הרבה יותר נמוך, אבל במקרים חמורים הגלולה הלא חוקית יכולה להכיל חומרים רעילים.  הויאגרה הגנרית מיוצרת על ידי מספר חברות תרופות המובילות בעולם כגון : :Cipla ,aurochem, Ajanta pharma, centurion,  אשר מייצרות תרופות מכל הסוגים ובעלות מפעלים מתקדמים ביותר.

ויאגרה גנרית
ויאגרה גנרית

לרכישת ויאגרה טבעית לחץ כאן>>>

ויאגרה טבעית באישור משרד הבריאות

לאחרונה נמצאו פתרונות טבעיים לשימוש בויאגרה גנרית המבוססת על חומרים טבעיים מעולם הצומח. אלה נמכרים כתוסף תזונה מאושרים על ידי משרד הבריאות וניתן להשיגם ללא מרשם רופא. השימוש בויאגרה גנרית על בסיס טבעי מבטיחה שימוש בטוח ויעיל ללא תופעות לוואי וכל אדם יוכל להשתמש בה ללא חשש.

ויאגרה ללא מרשם להשיג באתר

חברת טבע און ליין, הינה החברה המובילה בתחום תוספי התזונה על בסיס חומרים טבעיים, מייצרת תחליפי ויאגרה גנרית ומשווקת אותם ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי. השימוש במוצרי הויאגרה הגנרית המבוססת על חומרים טבעיים כמו: Xtrasize, יגואר און ו- Maxxws up, מבטיחים לכם שימוש בטוח ויעיל המשיג תוצאות זהות ואף יותר מכך בצורה בטוחה ומושלמת לשיפור חיי המין שלכם.

למדתם משהו חדש? שתפו עם החברים
מאמרים נוספים מהמגזין
לויטרה למכירה במרכז

כולם ללא יוצא מן הכלל שמעו על ויאגרה ולרוב גם מכירים את הוראות שימוש ויאגרה, אבל בכל הנוגע ללויטרה הולכים מעט לאיבוד. האם מדובר בשני

קרא עוד »
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?