איך להביא ביד

פעולת הגירוי והשפיכה, הן פעולות מוכרות הן בעולם הגברי והן בעולם הנשי. לא מעט אנשים נתקלים במצבים בהם הם מתייאשים ואומרים נואש עקב חוסר ידע או תחושת אי מסוגלות בתהליך האוננות. אוננות, או בשמה העממי יותר “להביא ביד” הינה פעולה שתפקידה גירוי האזור הרגיש באיבר המין הזכרי או הנקבי עד לגרימת תהליך שפיכה, או בשפה העממית יותר “גמירה”.

 

איך להביא ביד
איך להביא ביד

לאורך העמוד הקרוב אנו נתמקד ונרחיב בנושא, וננסה להבין ולהבהיר לכם כיצד ניתן לעשות את פעולת האוננות בצורה הטובה ביותר, ולמנוע מכם עוגמת נפש ורגשות אשם מיותרות.
את כל המידע בנושא ועוד מידע רב, תוכלו למצוא כאן, באתר הבית שלנו.

 

מהן הסיבות שבעקבותיהן אנשים לא מצליחים להבין איך להביא ביד?

לא מעט אנשים לא מצליחים או לא יודעים כיצד להביא ביד מסיבות רבות ומגוונות.
הסיבה המרכזית והשכיחה ביותר אצל גברים ונשים כאחד היא פסיכולוגית. ישנם לא מעט אנשים שבעקבות מספר “כישלונות” או “פאדיחות” שנגרמו להן במהלך חייהם הצעירים (הגילאים המוקדמים שבהם נחשפים לעולם המיני ומתחילים לחקור ולהעמיק בנושא), נושאים מין צלקת ומלווה אותם אמונה שהם לא יכולים או לא מסוגלים להגיע לתהליך השפיכה. במקרים שכאלה, הבעיה היא לאו דווקא חוסר ידיעת או הכרת הנושא והיא אינה דורשת קריאת מדריך כזה או אחר שיסביר כיצד להביא ביד בצורה נכונה. מקרים אלו דורשים עבודה עצמית נפשית, ובמקרים קיצוניים יותר שמביאים עד כדי דיכאון נפשי בעקבות המצב- טיפול אצל רופא מומחה או טיפול פסיכולוגי.

סיבה נוספת ושכיחה היא חוסר ידע וחוסר בקיאות בנושא. לשם כך התכנסנו היום – במטרה לפתור את הבעיה הזו עבור לא מעט אנשים. חשוב לציין שאופן הפעולה עצמה (האוננות) הינה שונה ובעלת מאפיינים שונים בין איבר המין הזכרי לאיבר המין הנשי.

 

איך להביא ביד- ההיבט הזכרי של המשוואה

פעולת האוננות אצל גבר הינה חשובה מאוד, ומאפשרת לגבר להכיר ולהבין את גופו בצורה טובה ומקיפה יותר. יתר על כן, על פי מחקרים סטטיסטיים שבוצעו בקרב בני נוער ברחבי העולם וגם בישראל, פעולת האוננות מופיעה אצל גברים לפני שהיא מופיעה אצל נשים, ונפוצה לרוב בגילאי 14 עד 15 ומעלה. בגילאים אלו, נחשפים הבנים להתפתחות המינית של בנות גילן (התפתחות חזה והתעצבות הצורה של הגוף הנשי) והם כבר לא מתביישים לדבר על הנושא בינם לבין עצמם.

זהו הגיל שבו הם נחשפים לאתרי הפורנו השונים, ולומדים להכיר מה הם אוהבים ומה פחות.
פעולת האוננות אינה פעולה שמבטאת או רלוונטית רק עבור פלח מסוים של האוכלוסייה. למה הכוונה? מעבר לבני הנוער בני ה-15 שמביאים ביד, גם צעירים בגיל העשרים וגם אנשים טיפה יותר מבוגרים מבצעים את האוננות.
מחקרים מצביעים על לא מעט גברים שמעדיפים במקרים מסוימים להביא ביד לבד, ללא מגע של גורם אחר בטענה שהם יודעים בדיוק מה הם אוהבים ומרגישים מכך הנאה מקסימאלית.

פעולת האוננות אצל גבר חייבת להתחיל כאשר יש גירוי מסוים. גירוי יכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של צורות, החל מגירוי חזותי (גירוי חזותי הכוונה לגירוי שנוצר דרך העין- אתרי פורנו, תמונות, סרטונים כאלה ואחרים ועוד), גירוי פיזי (מגע של גורם או אובייקט אחר באיבר המין הזכרי) וגם גירוי פסיכולוגי (כאשר הגבר מדמיין לעצמו סיטואציה כזו או אחרת בראש).

 

איך להביא ביד – התהליך עצמו

לאחר שנוצר גירוי מסוים ואיבר המין הזכרי נכנס לפעילות (עומד בצורה מלאה), מתחיל שלב האוננות. פעולת האוננות מתבצעת בצורה שבה היד משפשפת את איבר המין לאורך כל אורכו וללא הפסקה. חשוב מאוד לשים דגש על המילה ללא הפסקה, מכיוון שמנגנונים פסיכולוגיים ופיזיים (הן בגוף הגבר והן בגוף האישה) מפסיקים או מורידים את מידת הריגוש בצורה מסוימת כאשר יש הפסקה בפעולת הגירוי, ובמקרה הזה בפעולת האוננות. לכן חשוב מאוד לבצע את תהליך האוננות ללא הפסקה.

החלק הרגיש ביותר באיבר המין הגברי הוא מה שמכונה בשפה העממית “הכיפה”. חלק זה הינו הרגיש ביותר, ולכן כאשר אתם מביאים ביד חשוב להתמקד בחלק זה ולא לפסוח עליו בשום צורה. את פעולת האוננות ניתן לבצע באמצעות “סיוע” חוץ. למה הכוונה? ישנם אנשים שיעדיפו שפעולת האוננות תתבצע בצורה “יבשה”, ללא שום קרם או נוזל כזה או אחר.

לעומת זאת, ישנם אנשים שיעדיפו לבצע את פעולת האוננות עם קרם ידיים או נוזל אחר כמו ג’ל סיכוך, שיסייע להגברת תחושת הגירוי. באופן כללי, אנו ממליצים לכל האנשים שמתחילים להביא ביד או שמתקשים בתהליך זה, להשתמש בנוזל מסוים לצורך הגברת הגירוי ולהגדלת סיכויי השפיכה.

לסיכום, פעולת האוננות הגברית חייבת להתבצע כאשר ישנו גירוי מסוים ואיבר המין עומד (גירוי מסוים יכול להיות גירוי חזותי, גירוי פיזי או גירוי פסיכולוגי). כאשר איבר המין עומד בצורה מלאה, יש להתחיל בפעולת האוננות עם דגש על חלקו העליון של הזין (“הכיפה”). את פעולת האוננות מומלץ לבצע עם קרם או כל נוזל אחר לצורך הגברת תחושת הגירוי ולגרימת תוצאה מקסימאלית. חשוב לשים לב שפעולת האוננות תתבצע בצורה כזו שהיד תחליק על איבר המין ולא “תחנוק” אותו.

איך להביא ביד- ההיבט הנשי של המשוואה

האורגזמה הנשית הינה קשה יותר להשגה ונתפסת בעיני רבים כתרחיש אחרית הימים. כאשר מדובר בהגעה לאורגזמה תוך חדירה של איבר המין הזכרי- מדובר בתהליך קשה עוד יותר שרק מעטות “זוכות להכיר”. הסיבה שבגינה תהליך האוננות הנשי יותר קשה ומסובך מתהליך האוננות הגברי, היא שאיבר המין הנשי ברובו אינו נראה לעין. יתר על כן, בעוד לגבר לוקח בממוצע בין 4-5 דקות להגיע לגירוי מלא ולשפיכה, לאישה ממוצעת לוקח בין 20-30 דקות להגיע לאותה תוצאה.

תהליך האוננות של האישה הינו שונה, וההסבר שלו קשה ואינו מדויק. הסיבה לכך נעוצה בסיבה שציינו לפני כן- איבר המין הנשי ברובו אינו נראה לעין. הדגדגן הוא החלק באיבר המין הנשי שאותו צריך לגרות על מנת להביא את האישה לתהליך הגמירה. תהליך האוננות אצל האישה, צריך להיות מרוכז אך ורק באזור הזה- אזור שתחושתו הוא כמעין בליטה קטנה בתוך הנרתיק. פעולת האוננות צריכה להיות סביב אותה נקודה, ולמשך זמן רב ללא עצירות- בדיוק כמו תהליך האוננות של הגבר.

חשוב לציין שלא מעט נשים לא מצליחות להגיע לתהליך הגמירה והשפיכה בעקבות לחצים ומתחים רגשיים. אצל אישה הנושא מקבל חשיבות כפולה ומכופלת לעומת הגבר, וכאשר מופעלים לחצים רגשיים או מתחים מסוימים על גוף האישה זה יכול להפריע לאישה להגיע לתהליך השפיכה. לכן כאשר אישה מרגישה צורך מסוים להגיע לגמירה, חשוב לנסות ולהפיח כל חשש או דאגה שמסתובבים בראשה, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

 

לסיכום..

לאחר ביצוע התהליך מספר פעמים, אתם תוכלו לדעת בצורה טובה יותר מה מגרה אתכם ומה גורם לך תחושת סיפוק גדולה יותר. עם הזמן, תוכלו לגרום לעצמכם להגיע לתחושת הגמירה והשפיכה במהירות גדולה יותר, מה שמעיד על תהליך הכרת הגוף שדיברנו עליו קודם לכן. אז קדימה- למה אתם מחכים? תנו בראש ובהצלחה!

למדתם משהו חדש? שתפו עם החברים
מאמרים נוספים מהמגזין
ספריי השהייה בכפר סבא

בעיות בתפקוד המיני אצל גברים יכולות לגרום להשלכות רבות בקשר הזוגי, בחוויה מיחסי המין ובאופן כללי בתפקוד ובאושר של הגברים שחווים זאת. עם כמה שמדובר

קרא עוד »
העגלה שלי

רוצים לדבר עם מומחה ?