לויטרה ללא מרשם

לויטרה הינה תרופה שמטרתה העיקרית היא לטפל בבעיות זקפה שונות.

לויטרה הינה תרופה שמטרתה העיקרית היא לטפל בבעיות זקפה שונות. צבעם של כדורי הלויטרה
הינו כתום, ויכולתם לעורר זקפה בגברים מרשימה במיוחד: כבר כ- 40 דקות לאחר נטילת הכדור ניתן לחוש בהשפעתו, עניין שהופך את הלויטרה לטובה במיוחד עבור כאלה המעוניינים לקיים יחסי מין באופן ספונטני. מי שמחפש לויטרה ללא מרשם, ישמח לדעת שאנו משווקים תחליף לויטרה מצוין ומאושר על ידי משרד הבריאות, בשם יגואר און. השפעת הכדור נמשכת בין 6 ל- 12 שעות, ויעילותו אינה נפגמת בשל גורמים חיצוניים כגון אוכל או אלכוהול.

כיצד התרופה פועלת?

בדומה לאחיותיה – סיאליס ו-ויאגרה, מכילה הלויטרה חומרים המעכבים את אנזים ה- PDE5 [אנזים הפוספודיאסטרז]. הלויטרה מרחיבה את כלי הדם, וכך משפרת את זרימת הדם אל עבר הפין. באופן זה, מוגברת זקפה הנגרמת באופן טבעי עקב הגירוי המיני. יתרונה של הלויטרה על אחיותיה הינה שהגלולה ממקדת את התחרבות כלי הדם באיזור איבר המין, ולא בכלל הגוף. בדיוק מסיבה זו, מתאימה התרופה גם עבור אנשים הסובלים ממחלות רקע שונות, וניתן ליטול אותה ללא סיכון וללא חשש.

לויטרה ללא מרשם

סוכריות מנטה

לויטרה ניתן להשיג גם בצורת סוכריות מנטה – מאת חברת 'באייר'. באופן זה, ניתן לקחת את הגלולה מבלי להסגיר את מטרתה ומבלי שהפרטנרית ליחסי המין תדע על כך. בנוסף, הלויטרה מאפשרת צריכת אלכוהול עם נטילת הכדור, כך שניתן לבלות, לאכול ולשתות טרם קיום היחסים, ובסיום – פשוט לקחת סוכריית מנטה פשוטה, העושה פלאים. את הסוכריות ניתן לרכוש במארז [4 סוכריות באריזה], ויש ליטול אותן במציצה – באופן זה, חודרים המרכיבים הפעילים למחזור הדם במהירות והתרופה תשפיע בתוך כרבע שעה מנטילתה. הזקפה עצמה תופיע בעת הגירוי המיני, והשפעתה של הסוכרייה תיוותר למשך 12 שעות.

תופעות לוואי

ללויטרה מעט מאוד תופעות לוואי. קיימים אנשים שדיווחו על תופעות לוואי מינוריות במיוחד, כגון צינון קל או מעט אודם בפנים. בשל סיבה זו, מתאים הכדור לשימוש גם אצל אנשים הסובלים מבעיות זקפה על רקע בריאותי, כגון חולי סכרת. הכדור יעיל במיוחד גם בקרב אנשים הסובלים ממחלות רקע הגורמות לבעיית אין אונות.